BURSA YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN KAYMAKAMIMIZ, DERECEYE GİREN YUSUF ATEŞ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

SAYIN KAYMAKAMIMIZ, DERECEYE GİREN YUSUF ATEŞ ANADOLU  İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

Microsoft,  Türkiye’nin STEM alanlarını desteklemek amacıyla, öğrencilere kodlamaya dayalı ve oyun temelli öğrenim araçlarıyla 21. Yüzyıl becerileri kazandırmak ve onların geleceğin dünyasına hazır hale getirmek maksadıyla,  Minecraft Eğitim Sürümü ve yeni Kod Oluşturucusu’nu kullanarak  yeni yılda öğrencilerin hayal ettikleri dünyayı tasarladıkları “ Yeni Yıla Yeni Bir Dünyada Gir: MineCraft İle Kendi Dünyanı Tasarla” yarışması düzenlenmiştir.         Yusuf Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi, Türkiye’de toplamda 514 projenin katılım gösterdiği “ Yeni Yıla Yeni Bir Dünyada Gir: MineCraft İle Kendi Dünyanı Tasarla” yarışmasına 3 projeyle katılmış ve derece alarak 21 Aralık 2017 tarihinde Perşembe günü İstanbul’da düzenlenen Microsoft Türkiye ödül töreninde hem Yenişehir’i hem de Bursa’yı  ulusal platformda en iyi şekilde temsil etmişlerdir.
        Derece elde eden Yusuf Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi 6. Sınıf öğrencileri Furkan Efe Kobak, Muhammed Hamit Çiçek, Zeynep Necla Hacıhasanoğlu’nu,  Sayın Kaymakamımız Suat SEYİTOĞLU,  makamında kabul ederek, öğrencilerin eğitiminde emeği geçen öğretmenlere yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür etti ve dereceye giren öğrencileri elde ettikleri başarılarından dolayı kutlayıp,  hediye verdi. 22-12-2017  22-12-2017 22-12-2017 22-12-2017

Yenigün Mah. Atatürk Cad. Lale Sokak No1 Yenişehir/Bursa - 0 224 773 00 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.