BURSA YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MUSA AYAZ´IN 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BİRİNCİ DÖNEM SONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MUSA AYAZ´IN 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BİRİNCİ DÖNEM SONU MESAJI

2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BİRİNCİ DÖNEM SONU MESAJI

Hep birlikte 2017-2018 Eğitim öğretim yılının 1.Kanaat dönemini  hayırlısı ile sağlıklı  mutlu ve başarılı bir şekilde tamamlamanın haklı sevincini yaşıyoruz.

 Değerli okul müdürlerim  sizler okullarınızda bol bol projeler ürettiğinizi hedefler koyduğunuzu, sorunları yerinde ve uygun bir şekilde çözdüğünüzü, imkanlarınızı en üst seviyede kullandığınızı biliyorum. Okulun her derdi ile ilgilenen, herbir öğrencinin derdini dert edinen ,gece bile onları düşünen, okulda liderlik yapan siz değerli okul müdürlerime çok teşekkür ediyorum.

Kıymetli öğretmen arkadaşlarım; geleceğimizin inşasını sizler yapmaktasınız.Gelecek onun için sizlerin omuzlarında.Her bir öğrencimizin sorumlululuğunu, gelecek kaygısını  tek  tek omuzladığınızı biliyorum.İşini evine götüren sizlersiniz. Onun için yaptığınız iş çok kutsal, gittiğiniz yol çetindir.Sizlere bu anlam da da çok teşekkür ediyorum .Sizleri 2.dönem dinlenmiş zinde ve heyecanlı bir şekilde beklediğimizi ifade ediyorum. Seyahate çıkacak olanlara şimdiden sağlıkla gidip gelmelerini temenni ediyorum.

Kıymetli veliler ,sizler de çok fedakarlıklar yaparak, bizlere destek vererek biz bu mutlu günü yaşıyoruz.Bizlere verdiğiniz destek bizleri daha da gayretlendirmekte, şevk ve heyecan vermekte ,birlikte mutlu olmaktayız. Sizlere bu anlamda çok teşekkür ediyorum.

Beş parmağın beşi ,beş kardeşin beşi bir olmadığı gibi ,her birey ayrıdır ,ayrı ayrı değerlendirilir.Hiç bir çocuğumuz hiçbir kimse ile kıyaslanamayacak kadar değerlidir..Bizim için her bir çocuğumuz önemlidir kıymetlidir .Tatilde çocuklarımıza daha fazla vakit ayırın ve birlikte vakit geçirin birlikte okuma etkinlikleri yapın.

Gözbebeğimiz, geleceğimiz, umudumuz ,yarınlarımız olan sevgili öğrencilerimiz sizleri çok ama çok sevdiğimizi biliniz. Her şey sizler için.Bir dönem çalıştınız, gayret ettiniz ve  yoruldunuz .Dinlenmeye, eğlenmeye ailenizle birlikte bolca vakit geçirmeye hakkınız var.Tabii bu arada kitap okumayı da bir zevk haline getirmeniz bizim için en güzel bir dilektir.2.Dönem sizleri daha zinde daha bir enerji dolu dört gözle bekliyoruz.

Dönem boyunca bizlere her türlü desteği sunan başta Kaymakamımız Sayın Suat SEYİTOĞLU olmak üzere Hiçbir isteğimizi bizi kırmadan bize yardımcı olan Belediye başkanımız Sayın Süleyman ÇELİK’e ,Onun şahsında tüm çalışanlarına, öğrencilerimizin güvenli bir şekilde gidip gelmelerinde gece gündüz demeden çalışan Emniyet Müdürlüğümüze, Jandarma  Komutanlığımıza, bizlerin her zaman yanında olan tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızın yöneticilerine ve çalışanlarına ,yemesinden taşınmasına kadar temizliğinden tamirine kadar eğitime zerre katkı koyan herkese  teşekkürü bir borç bilirim.

                                                                                                      Musa AYAZ

 

                                                                                                               İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yenigün Mah. Atatürk Cad. Lale Sokak No1 Yenişehir/Bursa - 0 224 773 00 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.