BURSA YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN MUSA AYAZ’IN 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILSONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN  MUSA AYAZ’IN 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM  YILSONU MESAJI

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılını sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı bir şekilde tamamlamanın ve tatile girmenin haklı heyecanını ve gururunu yaşıyoruz. Bu haklı heyecan ve gururu yaşamada ;Ülkemizin Atinin medeniyet ufkunda yeni bir güneş gibi doğma yolunda yaptığınız çalışmalar ,attığınız adımlar ,  gösterdiğiniz gayret ve verdiğiniz emeklerden dolayı hepinize şükranlarımı sunuyorum.Bir eğitim öğretim yılını başarı, sağlık ve mutluluk içerisinde bitirmiş bulunmaktayız.

Geleceğimizin teminatı siz sevgili öğrencilerimiz;

Yoğun bir maratonun ardından 2017-2018 eğitim öğretim yılının sonuna geldiniz. Uzun bir süreden sonra dinlenmeyi hak ettiniz. Bizim için çok değerlisiniz. Unutmayalım ki hayatta inişli çıkışlı durumlarla hepimiz karşılaşabiliriz. Önemli olan olumsuz bir halle karşılaştığımızda bununla başa çıkabilmemizdir. İnsan odur ki kendini tanır. Okul bunun içindir.Okulu dolduran ne varsa bunun içindir.Tatilde kitap okumayı lütfen ihmal etmeyelim.

Saygıdeğer Velilerimiz;

Her çocuk önemlidir. Bu ilkeden hareketle çocuğunuzu asla kimseyle kıyaslamayınız. Çocuklarımızın yaptıkları, yapamadıkları, ve yapabilecekleri şeyler vardır. Bu yapabileceklerini bulup ortaya çıkarmak çocuğunuzun yararına olacaktır. Geleceğimiz olan çocuklarımız çok değerli ve önemlidir.

Değerli öğretmen ve idareci arkadaşlarıma da sorunsuz ve başarılı bir eğitim öğretim 
yılı geçirmemizde bizlere olağanüstü katkı sundukları için teşekkür ediyorum. İyi bir ekip
olduğumuzu ve çocuklarımız için daha da güzel işleri onlarla başaracağımızı 
biliyorum.

Bütün öğretmen ve öğrencilerimizin aileleleriyle  beraber sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir tatil  geçirmelerini temenni ediyorum.

İYİ TATİLLER…

Yenigün Mah. İznik Cad. No5 Yenişehir/Bursa - 0 224 773 00 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.