BURSA YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK TÖRENLERLE ANILDI

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK TÖRENLERLE ANILDI

 

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK TÖRENLERLE ANILDI

     Çelenk Sunma Töreni saat:09.00’ da Heykel Anıtı önünde başladı. Saat:09.05’te saygı duruşunun başlamasıyla birlikte belediye sireni ve motorlu araçların klaksonları eşliğinde 2 dakika süreyle aralıksız saygı duruşunda bulunuldu. Ardından İstiklal Marşımız okundu. Göndere çekilen bayrağın yarıya indirilmesiyle buradaki tören sona erdi.

     Ertuğrulgazi Anadolu Lisesi  Edebiyat Öğretmenleri Talip BURAN  ve Nurşen ÇİMEN sunumu ile anma programı  saat 10.00’da Koç Ortaokulu Konferans Salonu’nda devam etti..

Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşımız okundu ve Yenişehir Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Ersoy AKGÜN günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Daha sonra Yenişehir Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi’nin hazırladığı program izlendi.

    Törenlere, Kaymakam Suat SEYİTOĞLU, Garnizon Komutanı Albay Hakan Cirit, Belediye Başkanı Süleyman Çelik, protokol mensupları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, daire amirleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.Kaymakam Suat SEYİTOĞLU, Garnizon Komutanı Albay Hakan Cirit, Belediye Başkanı Süleyman Çelik programı hazırlayan idareci,öğretmen ve öğrencileri tebrik etmeleriyle program sona erdi.

 

 

13-11-201713-11-201713-11-201713-11-2017

 

Yenigün Mah. İznik Cad. No5 Yenişehir/Bursa - 0 224 773 00 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.