BURSA YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM MÜDÜRLER KURULU YAPILDI

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM MÜDÜRLER KURULU YAPILDI

Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 02.02.2018 Cuma günü Müdürler Kurulu toplantısı İlçe Kaymakamı Suat SEYİTOĞLU , Belediye Başkanı Süleyman ÇELİK, İl Milli Eğitim Müdürü Sebahattin DÜLGER, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa AYAZ , Şube Müdürleri ,Özel Büro ve Okul Müdürleri katılımıyla gerçekleştirildi.

            İlçe Kaymakamı Suat SEYİTOĞLU: Birinci dönemde güzel çalışmalara imza attık, ikinci dönemde de bu ekiple hızımızı daha da arttıracağız dedi. Belediye Başkanı Süleyman ÇELİK’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

            Belediye Başkanı Süleyman ÇELİK: Bizim önemli olan geleceğimizdir. Geleceğimizin temeli çocuklar ise konuda onların eğitimine destek olmaya imkanlar ölçüsünde devam edeceğiz.

            İl Milli Eğitim Müdürü Sebahattin DÜLGER de: Mükemmel bir birliktelik örneğini yerinde gördüm. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle sürekli iletişim halinde olun. İyi bir idareci yaptırımda istediğini söylemeden yaptıran kişidir. Mutlaka hayallerinizi diri tutun. Yaptıklarınızı değil, yapamadıklarınızı söyleyin , çalışmalarınızı fotoğraflayın, kurumlar arası ziyaretlerle paylaşımlarda bulunun dedi.

            İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa AYAZ  da Fiziki açıdan ilçemizdeki okullarda sorun olmadığını ve sorunsuz bir şekilde eğitime hazır olduğumuzu söyledi. Normal eğitim yapan bir ilçeyiz. Müdür arkadaşlar tüm sorunları bize yansıtmadan okullarında çözmektedir dedi.

 

            Programlarının yoğunluğu nedeniyle Kaymakam Suat SEYİTOĞLU, Belediye Başkanı Süleyman ÇELİK ve İl Milli Eğitim Müdürü Sebahattin DÜLGER toplantıdan ayrıldıktan sonra kurum müdürleriyle toplantıya devam edildi.

07-02-201807-02-201807-02-2018


Yenigün Mah. Atatürk Cad. Lale Sokak No1 Yenişehir/Bursa - 0 224 773 00 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.